Vítejte na stránkách Domova pro seniory ve Vrchlabí

Nabízíme nadstandradní péči pro seniory

Nově zrekonstuované budovy i vnitřní prostory

Moderně vybavené pokoje pro příjemný život klientů

Rezervace návštěvy

Vzhledem k současné situaci s nemocí COVID-19 je nutné si rezervovat návštěvu v domově pro seniory. Vyberte si z volných termínů.

Rezervace testování

Každý, kdo chce jít na návštěvu do domova pro seniory, musí se prokázat testem na COVID-19. Rezervujte si termín testování.

Nejnovější články

Kde nás najdete?

Reference

{

Chtěl jsem pochválit váš domov důchodců. Pro mě z něho dýchá domov. Personál je velmi příjemný.

František
{

Velice děkuji za péči, kterou jste po dobu 3 měsíců poskytovali mé sestře, pí. H. Fejkové. Byla zde velmi spokojená. Péče i prostředí je luxusní v porovnání s tím, co jsme měli možnost vidět. A péče zde patří, dle názoru lidí, kteří se v této oblasti pohybují, jako nejlepší v okrese Trutnov. Jistě i díky velmi schopnému vedení tohoto zařízení. Ještě jednou děkuji.

Libuše Zavoralová
{

Moc děkuji za péči o mamku p.Štepánkovou je moc spokojená a my také.

Děkujeme Švadlenová s rodinou

Vlasta Švadlenová

Aktuálně

Vážení příbuzní a blízcí,
bohužel, přes veškerá hygienická opatření a dodržování všech nařízení se na budově vila vyskytlo u některých klientů a následně i u zaměstnanců onemocnění COVID-19. Na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Královéhradeckého kraje jsou do objektu zakázané návštěvy. Z důvodu nedostatku ošetřujícího personálu je klientům poskytována základní péče a návštěvy nejsou povoleny pro obě budovy.
Ohledně informací o klientech volejte vrchní sestru na tel. č. 725059908 nebo ředitelku domova na tel. č. 725059869.
Děkujeme za podporu.

S účinností od 22.12.2020 nařizuje Vláda ČR po dobu nouzového stavu umožnění vycházek klientů za podmínek uvedených v souboru Usnesení vlády ČR vycházky:

Usnesení vlády ČR vycházky

Pokud v zařízení nebude volný vyčleněný prostor, kam bychom umístili klienta do karantény po návratu z vycházky, nebude vycházka klientovi umožněna. Děkujeme za pochopení.